Lilia gumowa x2 + pąk kwitnący 1911

  • Kod producenta: 5904238053911
  • Dostępność: Jest Jest  (60 szt.)
  • szt.
  • 12,99 zł
Lilia gumowa x2 + pąk kwitnący 1911
Jakość : 4,5/5
Pakowanie : 20 sztuk
*11 szt. White Vanilia
*3 szt. Pink
*3 szt. Lt.Pink
*3 szt. White Pink
Wysokość całkowita : 90 cm
Wysokość kwiatostanu : 50 cm
Średnica główki : 22 cm
Ilość kwiatów : 2
Ilość pąków : 1

 

Wysokiej jakości sztuczne lilie1911

W naszej hurtowni Kwiatów sztucznych dostępne są sztuczne lilie .Ekskluzywna sztuczna gałązka lili to wspaniały dodatek dekoracyjny, który imituje piękno prawdziwych lilii. Gałązka jest wykonana z najwyższej jakości materiałów sztucznych , które zostały starannie dobrane i połączone, aby stworzyć efektowny i realistyczny wygląd przypomina żywy sztuczny kwiat .
Sztuczne gałązki lilii są wykonane z tworzywa sztucznego, co pozwala na uzyskanie trwałego i odpornego na uszkodzenia wyglądu, który przypomina prawdziwe lilie. Gałązki są 90 cm długości, a ich kwiaty i liście są starannie wykonane, aby przypominać prawdziwe lilie pod każdym względem.
Ekskluzywne sztuczne gałązki lilii są idealnym dodatkiem do dekoracji domowych i wnętrzarskich projektów. Mogą być używane do ozdabiania stołów, kominków, okien i innych elementów wystroju wnętrz, aby dodać elegancji i stylu do przestrzeni. Kwiaty lilii symbolizują czystość, niewinność i delikatność, co czyni je doskonałym dodatkiem do projektów, które mają na celu stworzenie romantycznej, subtelnej i spokojnej atmosfery.
Ekskluzywne sztuczne gałązki lilii są często stosowane w projektach dekoracyjnych, takich jak wesela, bankiety, przyjęcia i inne uroczystości, aby dodać piękna i wyrafinowania do przestrzeni. Liczne osoby wykorzystuję sztuczne kwiaty jako dekoracja do wazonów . Sztuczne lilie do wazonu to piękne i trwałe dekoracje, które idealnie nadają się do ozdabiania domowych wnętrz. Sztuczne lilie do wazonu są piękną i trwałą dekoracją, która idealnie nadaje się do ozdabiania domowych wnętrz oraz różnego rodzaju uroczystości. Dzięki ekskluzywnym liliom można stworzyć luksusowe dekoracje wystroju .