Powojnik Surfinia Gałązkowy SUN 617

  • Kod producenta: 5902650757295
  • Dostępność: Jest Jest  (204 szt.)
  • szt.
  • 9,50 zł
Powojnik Surfinia Gałązkowa SUN 617
Jakość : 5/5
Pakowanie : 18 sztuk
Wysokość całkowita : 80 cm
Wysokość kwiatostanu : 45 cm

 

Surfinia sztuczna - Powojnik sztuczny gałązka

Sztuczna gałązka powojnika jest podobna do sztucznej gałązki surfinii .

Sztuczna gałązka dekoracyjna  to piękny i elegancki dodatek do każdego wnętrza lub aranżacji florystycznej czy też kompozycji florystycznej . Ta sztuczna gałązka, która charakteryzuje się pięknymi kwiatami i pnączeniem, co sprawia, że jest popularnym wyborem wśród florystów.

Sztuczna gałązka wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, które nadają jej trwałość i naturalny wygląd. Liście i kwiaty są realistycznie wykonane, co sprawia, że gałązka wygląda jak prawdziwa roślina.

Kwiaty są małe i delikatne, a ich kolor naturalnym odzwierciedleniem .

Sztuczna gałązka powojnika surfinii jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie piękno kwiatów. Może być ona umieszczona w wazonie lub połączona z innymi sztucznymi kwiatami, aby stworzyć piękną aranżację, która ozdobi każde wnętrze.

Sztuczne kwiaty są coraz częściej wykorzystywane do tworzenia dekoracyjnych ścian z kwiatów oraz ogrodów wertykalnych. Dzięki temu można stworzyć piękne i trwałe aranżacje, które będą cieszyły oko przez wiele miesięcy, nie wymagając jednocześnie regularnej pielęgnacji.

Ściany z kwiatów sztucznych są coraz bardziej popularne w dekoracji wnętrz i eventów. Sztuczne kwiaty pozwalają na tworzenie oryginalnych i pięknych aranżacji, które są trwałe i łatwe w utrzymaniu. Dodatkowo, sztuczne kwiaty nie tracą swojego wyglądu ani koloru, nie więdną i nie wymagają podlewania czy nawożenia.

Ogrody wertykalne z sztucznych kwiatów to również popularna forma dekoracji, która pozwala na wykorzystanie przestrzeni pionowej.