Róża gałązkowa SUN 130

  • Kod producenta: 5902650732247
  • Dostępność: Jest Jest  (90 szt.)
  • szt.
  • 11,50 zł
Róża gałązkowa SUN 130
Jakość : 4/5
Pakowanie : 6 sztuk w paczce / 24 sztuki w kartonie
Wysokość całkowita : 77 cm
Wysokość kwiatostanu : 44 cm
Ilość główek : 3 główki + 1 pąk
Średnica główki nr 1 : 10,5 cm
Średnica główki 2 i 3 : 4,5 cm

 

Sztuczna Róża gałązkowa 130

W naszej Hurtowni Kwiatów Sztucznych  www.kwiatytotu.pl znajdziesz piękną różę gałązkową pojedynczą 130. Ten wyjątkowy produkt cieszy się dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród osób poszukujących sztucznych kwiatów do tworzenia kompozycji florystycznych na cmentarz. Jej delikatność i subtelność sprawiają, że doskonale pasuje jako element dekoracyjny, który dodaje uroku i upiększa miejsce pamięci bliskich.

W hurtowni kwiatów sztucznych www.kwiatytotu.pl oferujemy ekskluzywne produkty najwyższej jakości. Róża gałązkowa pojedyncza 130 jest niezwykle realistyczna, imitując w pełni wygląd i teksturę prawdziwych kwiatów. Jej piękne płatki i delikatny kolor są tak autentyczne, że trudno uwierzyć, że to sztuczny kwiat.

Róża gałązkowa pojedyncza 130 doskonale współgra z innymi sztucznymi kwiatami, umożliwiając tworzenie unikalnych bukietów i stroików na cmentarz. Możesz również wykorzystać ją do ozdobienia flower boxów lub stworzenia nowoczesnych dekoracji na ścianę. Nasze ekskluzywne sztuczne kwiaty doniczkowe stanowią piękne i łatwe w pielęgnacji rozwiązanie dla wnętrz.