Czy kwiaty sztuczne i naturalne można ze sobą łączyć?

14-10-2021

Stworzenie pięknego bukietu wymaga jedynie dobrych chęci. Możemy zrobić gustowną kompozycję, łącząc kwiaty sztuczne i naturalnymi. Takie dekoracje mogą być wspaniałą ozdobą wnętrz czy dowolnej imprezy okolicznościowej. Doskonałym pomysłem jest wykonanie stroików i wianka na Boże Narodzenie. Podstawą jest świerk, ale główną rolę odgrywają kwiaty. Bombki natomiast są sympatycznym dodatkiem. Inną okazją i to już za niespełna dwa miesiące jest Wszystkich Świętych. Zamiast zamawiać wiązanki w kwiaciarni, zróbmy je sami, zamieniając się we florystkę. 

Czy kwiaty sztuczne i naturalne można ze sobą łączyć?

Oczywiście, że można łączyć kwiaty sztuczne z naturalnymi. Dzięki temu powstanie niepowtarzalna ekspozycja. Rośliny ocieplą i ożywią wnętrze oraz sprawią, że stanie się wyjątkowe. Jeśli zależy nam na gotowych dekoracjach florystycznych, możemy je zamówić w Hurtowni Kwiaty TO TU. Jest to wygodne rozwiązanie, ale zdecydowanie ciekawsze jest połączenie świeżych roślin ze sztucznymi. Tak naprawdę, nie widać różnicy w wyglądzie. Spróbujmy sami wykonać piękny bukiet. Będziemy mieli satysfakcję i stworzymy niebanalną ozdobę naszego domu. Przed nami Wszystkich Świętych, kupmy sztuczny świerk i zróbmy wiązanki na groby dla naszych bliskich. Zamiast zamawiać gotowe w kwiaciarni, zaoszczędzimy sporo pieniędzy. Musimy wcześniej wybrać kwiaty i dodatki. 

Dlaczego warto wykonać stroiki na Boże Narodzenie?

Święta Bożego Narodzenia są wyjątkowe. W kwiaciarniach i hurtowniach znajdziemy przepiękne kwiaty, z których wykonamy stroiki i wianek. Jeśli dodamy świeży świerk i ładne bombki, otrzymamy przepiękne dekoracje, które zdobić będą pokoje i przedpokój. Zamiast kupować, zróbmy sami, jeśli cenimy oryginalność. Uruchommy własną fantazję i kreatywność. Istotą jest odpowiednie połączenie kolorów, bo one odgrywają znaczącą rolę. Potrafią wpływać na emocje, poprawiać nastrój, apetyt, relaksować lub drażnić. Wszystko zależy od naszego wyczucia i odpowiedniego doboru dodatków.