O firmie

Hurtownia kwiatów sztucznych KWIATY TO TU - Warszawa

Firma Kwiaty TO TU istnieje na rynku już od 1991 roku, jest to firma rodzinna z wieloletnimi tradycjami .Zajmujemy się hurtową sprzedażą kwiatów sztucznych. Staramy się, aby oferowany przez nas produkt był jak najlepszej jakości . Prawie od początku główną działalnością spółki była hurtowa sprzedaż kwiatów sztucznych, artykułów z branży kwiatowej i dekoratorskiej

Od 2020 roku firma rozpoczęła hurtową sprzedaż internetową, co spotkało się z nieoczekiwanym uznaniem obecnych i nowych klientów. 
Główną misją firmy jest stworzenie centrum zaopatrzeniowego dla właścicieli kwiaciarni, florystów, dekoratorów wnętrz oraz sklepów z upominkami i artykułami dekoracyjnymi.
 
Hurtownia kwiatów sztucznych ma punkt stacjonarny na Warszawskiej giełdzie kwiatowej Bakalarska. Giełda Kwiatowa Bakalarska to jedna z największych giełd na terenie Mazowsza . Sprzedaż sztucznych kwiatów stacjonarnie odbywa się w godzinach nocnych 2:30-8:30 w pawilonie numer 139 . W hurtowej sprzedaży sztucznych kwiatów pomaga nasz wykwalifikowany personel . W punkcie stacjonarnym dostępne są kwiaty sztuczne , bukiety kwiatowe , kwiaty pojedyńcze , sztuczne kwiaty wiosenne , sztuczne kwiaty na cmentarz , sztuczne kwiaty na 1 listopada .
 
Serdecznie zapraszamy do współpracy odbiorców hurtowych.