Firmy krzak - chwasty w kwiatowym świecie

06-04-2023

Podobnie jak każda inna branża, rynek kwiatowy nie jest wolny od nieuczciwych sprzedawców i firm, których celem jest osiągnięcie wysokich zysków w bardzo krótkim czasie bez wywiązywania się z umów i obietnic wobec kupujących. Tego rodzaju biznes potocznie nazywany jest firmą krzak. Napędza go chciwość, a ofiarą padają konsumenci oraz – pośrednio – także przedsiębiorstwa, których działalność jest w pełni legalna i uczciwa.

Co to znaczy firma krzak?

Firmy krzaki to biznesowi oszuści, których pełno w Internecie. Należą do nich sprzedawcy oferujący nieistniejące produkty lub usługi, które nie mogą zostać zrealizowane. Interesy tego typu w swojej łagodniejszej formie obejmują również sprzedaż wyrobów bardzo słabej jakości lub pozyskiwanych w nieuczciwy sposób. Cena, którą oferują kupującym firmy krzaki, jest najczęściej dużo niższa od średnich cen ustalonych przez pozostałe przedsiębiorstwa w danej branży. Nielegalne firmy mogą posługiwać się fałszywymi danymi, pieczątkami i dokumentami, a po dokonaniu przelewu trudno się z nimi skontaktować.

Nieuczciwa konkurencja na rynku sztucznych kwiatów

Jako internetowa hurtownia sztucznych kwiatów mamy problem ze sprzedawcami oferującymi tanie artykuły niskiej jakości. Chcemy, by nasi Klienci mieli pewność, że działalność firmy Kwiaty TO TU jest całkowicie legalna, a nasze produkty spełniają najwyższe oczekiwania. Na życzenie Klientów oprócz paragonu możemy wystawić również pełną fakturę VAT. Dokładamy wszelkich starań, by sztuczne kwiaty, które znajdują się w naszym asortymencie, budziły zadowolenie, a sam proces sprzedaży był sprawny i transparentny. Oferowane w naszym sklepie ceny sztucznych kwiatów wynikają z nakładu pracy, jaki został włożony w to, abyśmy mogli dostarczać Klientom wyłącznie produkty najwyższej jakości.