Bluszcz Liść Wpinka 648

  • Kod producenta: 5902650710825
  • Dostępność: Jest Jest  (684 szt.)
  • szt.
  • 4,99 zł
Bluszcz Liść Wpinka 648
Jakość : 4/5
Pakowanie : 6 sztuk
Wysokość całkowita : 90 cm
Wysokość kwiatostanu : 55 cm

 

Sztuczna gałązka bluszczu

Przedstawiamy Ci uroczą sztuczną gałązkę bluszczu, która będzie doskonałym dodatkiem do Twoich kompozycji florystycznych. Dostępna w naszym sklepie internetowym www.kwiatytotu.pl, ta piękna gałązka bluszczu jest często wykorzystywana przy tworzeniu dekoracji na cmentarz.

Sztuczna gałązka bluszczu przyciąga uwagę swoim naturalnym wyglądem i szczegółowym wykonaniem. Każdy liść został starannie odwzorowany, aby zapewnić autentyczny wygląd i trwałość. Dzięki temu, ta gałązka wygląda jak prawdziwy bluszcz, dodając dekoracjom niepowtarzalnego uroku.

Możesz ją dowolnie kształtować i układać w różne kompozycje, dodając im wyjątkowego charakteru.

Ta gałązka bluszczu doskonale pasuje do aranżacji na cmentarzu, dzięki swojej symbolicznej wartości i eleganckiemu wyglądowi. Możesz wykorzystać ją jako samodzielny element dekoracji lub połączyć z innymi sztucznymi kwiatami, tworząc unikalne stroiki i bukiety.

Bluszcz to klasyczna roślina, która upiększy każdą przestrzeń. Nasz zielony bluszcz jest idealny, ponieważ wygląda tak realistycznie i nie wymaga podlewania jak prawdziwy bluszcz. Jest też przyzwoity cenowo i wytrzymały. Idealnie sprawdzi się w trakcie tworzenia ścian z kwiatów sztucznych . Sztuczne gałązki bluszczu swoim wyglądam przypominają naturalną żywą roślinę .