Różyczka mini ART 211

  • Kod producenta: 5902650774179
  • Dostępność: Jest Jest  (1056 szt.)
  • szt.
  • 1,00 zł
Różyczka mini ART 211
Jakość : 4/5
Pakowanie : 24 sztuki
Średnica : 6,5 cm
Wysokość : 5 cm
 

Różyczka Wyrobowa Mini ART211

Przedstawiamy naszą urokliwą Sztuczną Różyczkę Mini Art211, która jest doskonałym wyborem do tworzenia delikatnych i wzruszających kompozycji cmentarnych. Jej niezwykła uroda w miniaturze wprowadza subtelność i elegancję do Twoich projektów, stanowiąc hołd wobec tych, których już nie ma z nami, zwłaszcza w okresie Dnia Wszystkich Świętych.

Sztuczna Różyczka Mini Art211, choć niewielka, emanuje autentycznym pięknem kwiatów, zachowując przy tym trwałość i świeżość przez wiele lat. Jej starannie wykonane płatki i dbałość o detale sprawiają, że wydaje się niemal żywa. To idealny element, który pozwoli Ci stworzyć wyjątkowe aranżacje, pełne szacunku i pamięci.

Niech każda kompozycja z Sztuczną Różyczką Mini Art211 stanowi wyraz Twoich uczuć i pamięci. Możesz tworzyć bukiety, wiązanki czy inne aranżacje, które wyrażą Twoje szacunek i miłość dla tych, których chciałbyś uczcić w dniu 1 listopada. Daj Sztucznej Różyczce Mini Art211 szansę by stała się symbolem Twojej troski i pamięci, dodając nie tylko piękno, ale także głęboki sens każdej kompozycji