Wianek 8274

  • Kod producenta: 5901292457822
  • Dostępność: Jest Jest  (86 szt.)
  • szt.
  • 26,00 zł 21,80 zł

Wianek 8274

Jakość : 4/5

Pakowanie : 6 sztuk

Średnica : 27 cm

Wianek sztuczny 8274

Sztuczny wianek dostępny w naszej Hurtowni Kwiatów Sztucznych to piękny dodatek do Twojego wnętrza lub dekoracji. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, ten wianek jest trwały i nie wymaga żadnej pielęgnacji.

Wianek ma kształt koła i jest ozdobiony wieloma liśćmi. Liście są bardzo realistyczne, wyglądają jak żywe i mają naturalne kolory, co dodaje uroku wiankowi i sprawia, że ​​jest on bardzo atrakcyjny.

Sztuczny wianek może być używany do dekoracji wewnątrz domu, jak i na zewnątrz, na przykład na drzwiach lub ogrodzeniu. Jest łatwy do zawieszenia dzięki umieszczonej na wierzchu zawieszce, co ułatwia jego przenoszenie z miejsca na miejsce.

Można też użyć go jako dekorację na drzwi wejściowe do domu, co doda uroku i ciepła do Twojego otoczenia.

Wianek może również być idealnym dodatkiem do dekoracji wielkanocnych. Można go umieścić na stołach w czasie śniadania wielkanocnego, na przykład na stole weselnym lub jako dekorację na krzyżu wielkanocnym.

Sztuczny wianek jest łatwy do przechowywania i można go używać wielokrotnie na różnych okazjach. Jest to bardzo wygodna alternatywa dla naturalnych wianków, które wymagają częstej wymiany i zwykle mają krótki okres żywotności.

Wianek jest idealnym dodatkiem do różnych okazji, takich jak święta Bożego Narodzenia, urodziny, wesela czy inne uroczystości. Jest to doskonała alternatywa dla naturalnych wianków, ponieważ nie będzie on więdnął i tracił kolorów, a jego piękno będzie cieszyć oko przez długi czas.